twarz

Kilka przydatnych porad i wskazówek dla osób poszukujących dla siebie dobrych jakościowo kosmetyków.

skóra
Author: Lindz Graham
Source: http://www.flickr.com
Kosmetyki są używane przez większość z nas, nawet jeśli będzie to jedynie mydło i pasta do zębów. Jednak przeciętnie używa się ich znacznie więcej, w szczególności to dotyczy kobiet, które słyną przecież z zamiłowania do poprawy swojego wyglądu.

Jaki kremy do twarzy najbardziej korzystnie wybierać? Jak zatroszczyć się o cerę? O jakich kwestiach wiedzieć?

skóra - perspektywa
Author: Arild Finne Nybø
Source: http://www.flickr.com
Z pewnością żaden kosmetyk nie zadba tak o cerę, jak krem. Nawilża, odżywia skórę twarzy, a jednocześnie ochrania ją przed spalinami, wiatrem oraz słońcem. Działa też w nocy, gdy pozwala naszej skórze na regenerację.

Ginwkologia estetyczna, aby radować się kobiecością do dojrzałych lat

słońce
Author: Salvequick
Source: Salvequick
Każda z kobiet, już od dziecięcych lat, chce idealnie się prezentować. Da się zaobserwować to na podstawie zachowań małych dziewczynek, które chcą stać się jak mama: przymierzają mamine szpilki, smarują się szminkami, przymierzają zabrane z garderoby mamy sukienki.

Jak uchować naturalne piękno naszego ciała?

kokos
Author: SingChan
Source: http://www.flickr.com/
Każda dziewczyna wie, iż piękno będzie dość ulotne, a zaniedbywanie własnego ciała bardzo przyspiesza jego zanikanie. Toteż również właściwie każda dziewczyna wie, niczym ważna jest regularna pielęgnacja skóry. W dzisiejszych czasach w sklepach mamy do wyboru tysiące produktów o pięknych nazwach, jakich marketingowcy zapewniają nas o wspaniałym działaniu już w ciągu 14 dni i cerze nie do poznania.