Lato

Pragniesz odpocząć? Udaj się na tydzień w górach

mieszkanie - kuchnia
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach, dzięki niedrogim przewoźnikom lotniczym, Polacy posiadają nieskończone możliwości podróżowania. Żeby dostać się z jednego końca kontynentu na przeciwny nie potrzebujemy już tracić majątku.

Jakiego rodzaju atrakcje proponuje nasz kraj dla odwiedzających, przegląd bazy kwater.

Wakacje w górach
Author: Dima Viunnyk
Source: http://www.flickr.com
Polska całkiem sporo może zaproponować odwiedzającym, przede wszystkim przez swoje położenie między górami a morzem. Dzięki temu w odległości raptem kilkuset kilometrów jest dostępne praktycznie wszystko, i na zimę i na lato. Latem najpopularniejszymi miejscami spędzania wolnego czasu są głównie miejscowości nad Bałtykiem i na Mazurach.

Co trzeba wziąć ze sobą idąc na wycieczkę w góry?

dom wielorodzinny
Author: INTEGER S.A.
Source: INTEGER S.A.
Dziś bardzo dużo ludzi uwielbia wyjeżdżać w góry. Może to być dłuższy urlop lub kilkudniowy wypad. Na każdy z nich trzeba się odpowiednio przygotować, gdyż góry to niezwykle trudny teren i dla początkującego turysty może zakończyć się tragicznie.

Wakacje nad polskim morzem

Morze, Jastrzębia Góra
Author: Hoax_pl
Source: http://www.flickr.com
Morze, Jastrzębia Góra
Author: Hoax_pl
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy mamy już dosyć takiej uporczywej zimy, która już dostatecznie i upuściła nam krwi. Z tęsknotą oczekujemy na ciepłe lato. Przez cały rok uczciwie pracowaliśmy, ślęczeliśmy przy biurku i gapiliśmy się w ekran, pora więc na upragniony odpoczynek. Już wyobrażamy sobie te wspaniałe momenty na plaży oraz kąpiele w cieplutkim morzu. A może wybrać teraz Bałtyk?

Lato Urlop! - oto o czym marzą wszyscy wiosną - przetrwali zimę i zbliża się lato, dlatego ich instynkt zaczyna tęsknić za wypoczynkiem

absolwenci
Source: www.morguefile.com
Wakacje to najpiękniejszy okres w roku. Zdają sobie z tego sprawę wszystkie maluchy. Kiedy jesteśmy już duzi niestety nie możemy pozwolić sobie na 60 dni lenistwa, ponieważ posiadamy zaledwie ogólnie prawie 30 dni wolnego na cały rok.