plaże

Gdzie wybrać się na wakacje?

Jezioro
Author: Giuliana Bonequini Fotografia
Source: http://www.flickr.com
Kaszuby to obszar położony na północy Polski , stanowiący część Pomorza. Zasiedlają go Kaszubi, posługujący się lokalnym językiem. Nie jest to dzielnica historyczna, zatem niełatwo określić precyzyjnie krańce tegoż rejonu.

Polskie morze stale będzie miało dla nas znamienne znaczenie - nieważne, że nie bywa tam tak ciepło jak w Chorwacji

łazienka hotelowa
Source: pixabay.com
Od czasów skończenia się komunizmu mamy możliwość jechać za granicę, a od chwili, gdy jesteśmy w UE możemy nad Adriatyk podróżować bez jakichkolwiek problemów.

Jakie jeziora są najlepsze na wakacyjny urlop

jezioro
Author: Rocky Raybell
Source: http://www.flickr.com
Kaszuby są pięknym zakątkiem naszego kraju. Gwarantują wspaniałe widoki - Morze Bałtyckie, piaszczyste plaże, lasy albo klimat, który jest tak naprawdę jednym z najwspanialszych w Europie. Dużą zaletą Kaszub jest również to, że mimo wszystko nie jest to bardzo popularne miejsce.

Na wakacje Hawaje wspaniale się nadają

wakacje hawaje
Author: www.GlynLowe.com
Source: http://www.flickr.com
Ważne jest to, żeby urlop dawał nam ewentualność całkowITego odłączenia się, niemyślenia o robocie oraz kłopotach zwyczajnego życia, lecz też aby dawał nam dużo radości.

Wakacje w tropikach

Karaiby
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Biuro podróży oferuje wycieczki na Karaiby. Karaiby to rejon między kontynentami Ameryk. W skład Karaibów wchodzą: Antyle, Wyspy Bahama, Kajmany oraz część państw wyspiarskich leżących na Morzu Karaibskim.Karaiby zostały odkryte przez Kolumba w 1492 roku i dość szybko skolonizowane przez mocarstwa europejskie.W sumie obejmują one obszar ok. 250 tys. km², a liczba ludności przekracza 40 mln.