Polecane miejsca w Polsce

×

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ferienwohnung-mas-anabas.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ferienwohnung-mas-anabas.com/includes/theme.inc).

Hotel nad morzem z basenem – miejsce, w którym mamy okazję, by dobrze wypocząć po trudach całego roku

Biznesmen
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Zdaniem prawie każdego z nas – człowiek nie istnieje tylko dla pracy. Niemniej jednak w obecnych czasach coraz większą liczbę osób określa się mianem pracoholików, którzy podświadomie uzależniają swój byt od niej uważając na przykład, że im dłużej pracują, tym bardziej są wartościowi. Jest w tym stwierdzeniu odrobina prawdy, jednakże na dłuższą metę trzeba wiedzieć o tym, aby nie przeholować.

Dlaczego warto jest jechać na wczasy z biurem podróży z Niemiec?

last minute
Author: Comrade Foot
Source: http://www.flickr.com
Przed okresem wakacyjnym każdy zaczyna myśleć, w jakie miejsce jechać w tym roku. Odpoczynek w kraju lub słoneczne wyspy za granicą kraju? Decyzja nie zawsze jest łatwa, zwłaszcza gdy chcielibyśmy i zrelaksować się, i zobaczyć coś ciekawego. Niestety wycieczki z biurami podróży to duże koszty, więc nieraz z nich rezygnujemy i na własną rękę wyruszamy zwiedzać Polskę. A niebywale łatwym rozwiązaniem kłopotów z finansami jest skorzystanie z biur podróży w Niemczech. Jakie atuty wiążą się z niemieckimi ofertami wakacyjnymi?

Marzy ci się niebiańsko czysta woda, bezchmurne niebo i cudowny klimat? – odwiedź Jamajkę

Jamajka
Author: Viaggio Routard
Source: http://www.flickr.com
Im zimniej na zewnątrz, tym bardziej marzymy o wyjeździe w naprawdę gorące i tropikalne miejsca. Propozycji do wyboru jest oczywiście bardzo dużo. Wiele osób pod tym względem decyduje się na ogół na egzotyczne wyspy, a takich sporo rozmieszczonych jest chociażby na Morzu Karaibskim. Kusi ono wspaniałymi błękitnymi wodami oraz gorącymi i piaszczystymi plażami. Z tego też powodu właśnie szczególnie te wyspy cieszą się dużym zainteresowaniem turystów. Należy do nich oczywiście Kuba, Haiti, czy dość sławna Jamajka.

Paryż – miasto dla zakochanych, które dobrze odwiedzić o każdej porze roku

Niemcy
Author: Jose Monsalve 2
Source: http://www.flickr.com
Paryż – przez wielu ludzi uważany jest za miasto zakochanych. Niejedna para wybiera stolicę Francji na podróż po ślubie, by spędzić tam urokliwe chwile z poślubioną, kochaną osobą. Niejednokrotnie też panowie są zdecydowanie właśnie tam zadać to najważniejsze pytanie swej wybrance, gdyż pani będąca pod urokiem tego przepięknego miasta zapewne powie „tak”.

Wakacyjne zakupy czyli co warto mieć, jeśli zamierza się spędzić ten czas aktywnie.

Namiot
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Wakacje są okresem, gdy wiele osób ma długi urlop i wyrusza wypocząć i realizować swoje pasje. Spora część wypoczywających pewnie się zdecyduje na zorganizowany wypoczynek, przykładowo wycieczkę z biurem podróży do któregoś z ciepłych krajów, ale niektórzy będą woleli samodzielnie coś dla siebie zorganizować. Bardzo popularne są górskie wędrówki, spływy po rzekach albo jeziorach albo jazda po naszym kraju rowerem.