Sprzęt turystyczny i sportowy

Jak zaplanować ekstra urlop?

plaża
Author: enjosmith
Source: http://www.flickr.com
EccoHoliday - rzetelny organizator wycieczek czarterowych działający na rodzimym rynku od ponad pięciu lat. Specjalizują się w organizowaniu bombowych wypraw egzotycznych i niecodziennych rejsów wycieczkowych oraz ofert typu Last minute. Jako pierwsi w Polsce zaoferowali wypoczynki czarterowe w tak odległych krajach. Biuro podróży Ecco Holiday jako organizator wypoczynku oferuje przede wszystkim tygodniowe lub dwutygodniowe pobytowe wycieczki lotnicze. Wyloty, jakie firma organizuje dotyczą lotnisk w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.

Które części Kaszub są dzisiaj warte zobaczenia?

ruszajwpolske.pl/noclegi/kaszuby/domki_letniskowe/r,10,1,1,index.html
Author: Jim
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas doskonale wie, że spędzanie urlopu w romantycznych okolicznościach przyrody jest przez nas niesłychanie pożądane. Gdy decydujemy się na wypoczynek, przeważnie pragniemy udać się w miejsce, jakie jest niezwykle ciekawe.

W jaki sposób znaleźć tanie bilety na samolot?

samolot
Author: Aero Icarus
Source: http://www.flickr.com
Z całą pewnością nie raz z niedowierzaniem słuchaliśmy historii o tych, którzy za parę groszy polecieli do któregoś z krajów Europy. Czy to możliwe, żeby kupić bilet za tak niewielkie pieniądze? Jak najbardziej! Wprawni poszukiwacze tanich lotów orientują się, w jaki sposób przy kupnie biletu oszczędzić nawet kilkaset złotych. Wymaga to jednak nieco uporu i sprytu.

Już w tym momencie zarezerwuj bilet na busa do Włoch, a na pewno spędzisz fenomenalne wczasy!

wakacje
Author: Doug McCaughan
Source: http://www.flickr.com
Nadal nie masz planów na tegoroczne wczasy? Najwyższa pora, by porozglądać się za jakąś ciekawą ofertą. Jak wiadomo, wszelkie biura podróży przygotowują dla własnych konsumentów różnego rodzaju propozycje, jednak nie każdemu zaaranżowana wycieczka przypadnie do gustu. Jeżeli jesteś osobą, która nie lubi się podporządkowywać i woli samodzielnie podróżować to musisz przeczytać ten materiał, gdyż dowiesz się, w jakie miejsce najkorzystniej udać się na tegoroczne wczasy.

Jak zaplanować transport na upragnione wakacje? Czy temat transportu w kontekście wakacyjnych wypadów zmienił się na lepsze?

tanie loty warszawa kraków
Author: traveljunction
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy czekamy na upragnione wakacje z niecierpliwością. Taki wypoczynek na miejcu to czysta przyjemność, natomiast transport to czasami dosyć nużąca sprawa. Kiedyś gdy nie było większego wyboru, mieliśmy często samochód, pociąg albo autobus.