sanatorium

Relaks i kurację można ze sobą łączyć. Wystarczy wybrać się w odpowiednie ku temu miejsce

plaża w Kołobrzegu
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Zimą zapadamy w pewnego typu sen, każdego dnia myślimy o tym, ażeby przetrzymać następny zimny wschód słońca i szybko znaleźć się wieczorem w domu pod grubym pledem. W taki studzimy nasze skryte marzenia oraz perspektywy. Jedynie, kiedy świat budzi się do życia przypominamy sobie, że wkrótce lato i warto byłoby dokonać analizy naszego ciała.

Leczenie przy użyciu różnych typów wód – jak to funkcjonuje? Trzeba to wiedzieć!

Woda
Author: Jaidi Amal
Source: http://www.flickr.com
W wielu uzdrowiskach znajdują się tzw. pijalnie wód. To, że woda jest podstawą życia, nie rodzi wątpliwości. Czym natomiast różni się woda z kranu od typów wód proponowanych w sanatoriach? Najprościej spostrzec różnicę w smaku, ale jest jeszcze kilka innych właściwości. Analizy co pewien czas wykazują, że na świecie jest się woda o wielorodnym składzie.

Wakacje nad polskim morzem to wciąż wielka frajda dla najmłodszych - to tu można budować zamki z piasku i przez wiele godzin biegać po plaży

noclegi ustronie morskie
Author: Materiały prasowe
Bałtyk to pragnienie wakacyjne każdego malucha. Pomimo tego, iż w dzisiejszych czasach wiele małżeństw jest w stanie spędzić urlop w zagranicznych kurortach, to nigdzie nie mają takich plaż jak my.

Wszyscy wracamy do wspomnień

Gabinet SPA
Author: Giorgio Minguzzi
Source: http://www.flickr.com
Jak spędzić wolny czas, kiedy zewsząd atakują nas „oferty nie do odrzucenia”, rażące swoimi wygórowanymi cenami? No cóż, jest parę alternatyw. Możemy zostać w domu, wybrać się na działkę lub raczyć się spokojem gdzieś na łonie natury. Niektórzy mają fajnie, są w stanie zorganizować wycieczkę w góry, bo mieszkają dość blisko takich górzystych obszarów, jak ludzie z Wrocławia czy ludzie z Krakowa. Wielu jest w stanie pojechać nad morze, ponieważ blisko mają Morze Bałtyckie.

Jeśli planujesz wyjazd nad morzem, tanią możliwością może być uzdrowisko

morze i plaża
Author: Dainis Matisons
Source: http://www.flickr.com
Prowadzimy szalenie aktywny styl życia. Każdy dzień zaczynamy zazwyczaj bardzo wcześnie. Oczywiście, nie mamy czasu na pożywne śniadanie, łykamy tylko kawkę i spieszymy się do pracy. Tam jesteśmy nieustannie narażani na duży stres. Kierownik zawala nas dodatkowymi obowiązkami, a nasi koledzy często kopią pod nami dołki.