Wybór

W poszukiwaniu zdrowej żywności w Krakowie. Gdzie najlepiej szukać?

zdrowa żywność
Author: t-mizo
Source: http://www.flickr.com
Moda na prozdrowotny styl życia zatacza coraz szersze kręgi w Polsce. Od paru lat spora część naszego społeczeństwa intensywnie ćwiczy i stawia na najróżniejsze aktywności fizyczne. Spore zmiany widać też w nawykach żywieniowych.

Laserowa terapia jako całkiem bezbolesna metoda leczenia nietrzymania moczu jest

nałóg
Author: Kamil Porembiński
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie trudno sobie wyobrazić zabiegi medyczne bez lasera. Zabieg przy pomocy lasera jest jałowy i dokładny, a do dokonania zabiegu przeważnie starczy znieczulenie punktowe.

Kilka przydatnych porad i wskazówek dla osób poszukujących dla siebie dobrych jakościowo kosmetyków.

skóra
Author: Lindz Graham
Source: http://www.flickr.com
Kosmetyki stosowane są przez większość z nas, jeżeli nawet będzie to jedynie pasta do zębów i mydło. Lecz z reguły używa się ich znacznie więcej, dotyczy to w szczególności Pań, jakie słyną przecież z ciągłego poprawiania swojego wyglądu.

Co to jest nałóg alkoholowy? Dlaczego się pojawia i jak można z nim walczyć?

lęk
Author: ninara
Source: http://www.flickr.com
Za częste spożywanie napojów alkoholowych czy narkotyków jest związane z różnymi problemami zdrowotnymi, pogorszeniem stanu psychicznego, jak również kiepskimi relacjami w życiu osobistym.

Techniki suplementacji, czyli w jaki sposób uporać się z brakiem witamin w naszym organizmie?

suplementy diety
Author: Health Gauge
Source: http://www.flickr.com
W teraźniejszych czasach prawie każdy z nas funkcjonuje w nieustannym biegu. Przez to często zdarza się tak, iż nie mamy czasu na zadbanie się o poziom różnych witamin i suplementów w naszym organizmie. Jednak obecna technologia i niezwykle szybki rozwój medycyny spowodowały, że rozwiązanie tego problemu mamy prawie na wyciągnięcie ręki.