sylwetka

Otyłość to ważny problem. Walczmy z nim na wszelkie dostępne sposoby

otyłość
Author: FBellon
Source: http://www.flickr.com
Smukła sylwetka jest nie tylko kwestią atrakcyjności fizycznej, ale przede wszystkim oznaką naszego aktualnego i przyszłego stanu zdrowia. Niestety wielu ludzi całkowicie lekceważy fakt, że nawet niewielka nadwaga ma ogromny wpływ na ich sprawność i funkcjonowanie całego organizmu. Otyłość jest też źródłem mnóstwa różnych dolegliwości, które nie tylko skutecznie utrudniają życie, ale nawet stanowią dla niego prawdziwe niebezpieczeństwo. Jednym z najpoważniejszych, a zarazem najczęstszych następstw nadwagi i nieprzemyślanej diety jest cukrzyca typu 2.

Dietetyk – czy powinniśmy iść na konsultacje, jeżeli chcemy pozbyć się nadprogramowych kg?

dieta
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Na wiosnę każdy chciałby wyglądać jak najlepiej. Zdejmujemy grube kurtki i pokazujemy wszystkim naszą sylwetkę, wielokrotnie zostawiającą wiele do życzenia. Niestety zrzucanie kilogramów nie jest takie proste, jak tycie, więc niejedna osoba ma z problem. W tym niełatwym wyzwaniu może wesprzeć nas dietetyk. Z jakich racji warto umówić się na wizytę i skorzystać z jego sugestii?

Babka płesznik ziarno jednym z flagowych produktów

zdrowe warzywa
Author: pulaw
Source: http://www.flickr.com
Całe mnóstwo osób w Polsce odżywia się dzisiaj w sposób świadomy. Jeszcze lepiej zestawiamy różne składniki naszych dań. Dobrze jest w sposób bieżący sprawdzać aktualne oferty sklepów ekologicznych. Najczęściej bowiem możemy znaleźć produkty, których nie znaliśmy, a jakie okażą się świetnym dodatkiem do potraw dla całej rodziny. Babka płesznik to roślina, której wszystkie właściwości są niezwykle zbliżone do cech siemienia lnianego.

Czy prosto jest schudnąć zaraz po porodzie? Od jakiej aktywności dobrze jest zacząć? Jak się odżywiać?

macierzyństwo
Author: thepipe26
Source: http://www.flickr.com
Kobiety, jakie urodziły dziecko najczęściej martwią się dodatkowymi kilogramami, jakie zostały po ciąży. Jednak trzeba wiedzieć, iż ciało potrzebuje trochę czasu po porodzie by dojść do siebie. Pocieszające może się okazać to, iż według badań to właśnie w ciągu pół roku po porodzie ciało kobiety jest jakby przygotowane na zrzucanie wagi oraz jest to łatwiejsze aniżeli normalnie. Jak w związku z tym można pomóc swojemu ciału powrócić do dawnej sylwetki?

Redukcja tłuszczu - skuteczna jak również bezpieczna metoda na zapewnienie sobie idealnej sylwetki

Szczupła kobieta
Author: Domzdrowia.pl
Source: www.domzdrowia.pl
Doskonała sylwetka jest dziś niezwykle pożądana tak samo u kobiet, jak też mężczyzn. Skutecznym sposobem na zagwarantowanie sobie redukcji tłuszczu są bezinwazyjne zabiegi, które przynoszą niesamowite efekty. Modelowanie ciała to gwarancja zarówno skuteczności, jak także bezpieczeństwa, gdyż w czasie zabiegów eksperci bazują wyłącznie na sprawdzonych metodach.