sylwetka

Babka płesznik ziarno jednym z flagowych produktów

zdrowe warzywa
Author: pulaw
Source: http://www.flickr.com
Całe mnóstwo osób w Polsce odżywia się dzisiaj w sposób świadomy. Jeszcze lepiej zestawiamy różne składniki naszych dań. Dobrze jest w sposób bieżący sprawdzać aktualne oferty sklepów ekologicznych. Najczęściej bowiem możemy znaleźć produkty, których nie znaliśmy, a jakie okażą się świetnym dodatkiem do potraw dla całej rodziny. Babka płesznik to roślina, której wszystkie właściwości są niezwykle zbliżone do cech siemienia lnianego.

Otyłość to ważny problem. Walczmy z nim na wszelkie dostępne sposoby

otyłość
Author: FBellon
Source: http://www.flickr.com
Prawidłowa sylwetka jest nie tylko kwestią urody, ale przede wszystkim przejawem naszego teraźniejszego i przyszłego stanu zdrowia. Niestety wielu ludzi nie zdaje sobie w ogóle sprawy z tego, iż nawet niewielka nadwaga ma odczuwalny wpływ na ich kondycję i funkcjonowanie różnorodnych organów ciała. Otyłość jest też powodem licznych dolegliwości, które nie tylko skutecznie komplikują życie, ale nawet stanowią dla niego prawdziwe zagrożenie. Jednym z najpoważniejszych, a zarazem najczęściej występujących następstw nadwagi i nieprzemyślanej diety jest cukrzyca typu 2.

Czy prosto jest schudnąć zaraz po porodzie? Od jakiej aktywności dobrze jest zacząć? Jak się odżywiać?

macierzyństwo
Author: thepipe26
Source: http://www.flickr.com
Kobiety, jakie urodziły dziecko najczęściej martwią się dodatkowymi kilogramami, jakie zostały po ciąży. Jednak trzeba wiedzieć, iż ciało potrzebuje trochę czasu po porodzie by dojść do siebie. Pocieszające może się okazać to, iż według badań to właśnie w ciągu pół roku po porodzie ciało kobiety jest jakby przygotowane na zrzucanie wagi oraz jest to łatwiejsze aniżeli normalnie. Jak w związku z tym można pomóc swojemu ciału powrócić do dawnej sylwetki?

Redukcja tłuszczu - skuteczna jak również bezpieczna metoda na zapewnienie sobie idealnej sylwetki

Szczupła kobieta
Author: Domzdrowia.pl
Source: www.domzdrowia.pl
Doskonała sylwetka jest dziś niezwykle pożądana tak samo u kobiet, jak też mężczyzn. Skutecznym sposobem na zagwarantowanie sobie redukcji tłuszczu są bezinwazyjne zabiegi, które przynoszą niesamowite efekty. Modelowanie ciała to gwarancja zarówno skuteczności, jak także bezpieczeństwa, gdyż w czasie zabiegów eksperci bazują wyłącznie na sprawdzonych metodach.

Większość ludzi lubi od czasu do czasu napić się alkoholu, lecz czy będąc na diecie to właściwy pomysł?

alkohol na diecie
Author: Matthias Ripp
Source: http://www.flickr.com
Jak ogólnie wiadomo, alkohol „pomaga” w nawiązywaniu znajomości, rozkręca zabawę i powoduje, że jesteśmy weselsi (choć to rzecz jasna nie reguła). Nie da się jednakże ukryć, że jego obecność na imprezie często sprawia, że ludzie dbający o własną sylwetkę nagle przestają się kontrolować i popijają coraz więcej. Czy znaczy to, że w przypadku bycia na diecie powinniśmy całkowicie zrezygnować ze wszelkich rodzajów alkoholu? Niekoniecznie. Na szczęście minimalne dawki niektórych alkoholi wcale nie szkodzą, jednak nasza samokontrola powinna sprawić, że na nich poprzestaniemy.