badania

Kilka ważnych informacji o wykorzystaniu komórek macierzystych w nowoczesnej medycynie.

badania, nauka,
Author: Abd allah Foteih
Source: http://www.flickr.com
Ludzie od bardzo dawna poszukują sposobu na to, żeby zapewnić długowieczność, i wszystko wskazuje na to, że w końcu się im udało taki sposób znaleźć. A sposobem tym są macierzyste komórki, jakie od pewnego czasu są bardzo intensywnie badane.

O co zapytać lekarza internistę w czasie wizyty?

leki
Author: Nina Matthews
Source: http://www.flickr.com
Wobec podejrzenia jakiejś choroby czy kłopotu ze zdrowiem, choćby pozornie błahego, wskazane jest udanie się na wizytę kontrolną. Wtedy lekarz specjalista taki jak internista prowadzi rozmowę, dzięki czemu zdecyduje o dalszych badaniach. Choroby wewnętrzne są niezwykle trudne do wykrycia, więc należy podjąć wszelkie kroki, by szybko zdefiniować problem. Interniści w całej Polsce nieustannie starają się zwiększać swoją wiedzę w tej dziedzinie.

Endoproteza biodra i kolana oraz komórki macierzyste – metody medyczne wspomagające zdrowie sporej ilości jednostkom.

leczenie
Author: Dr.Farouk
Source: http://www.flickr.com
Zdrowie jest jedną z najistotniejszych wartości w życiu każdego człowieka. Bez niego nawet mając wszystko jednostki nie są wstanie zbyt wiele osiągnąć. Toteż praktycznie każda osoba troszczy się jak może o swoje zdrowie, aby zachowało się ono jak najdłużej, ponieważ będzie ono mu potrzebne przez bardzo długi czas.

Swoistość pracy chirurga

chirurg, lekarz,
Author: Phalinn Ooi
Source: http://www.flickr.com
Perspektywa poddania się zabiegu chirurgicznego, w każdym człowieku wzbudza niemało niepokojów. Niezależnie od tego, czy my mamy zostać operowani, czy poddana zabiegowi będzie ktoś bliski, niepokój bywa podobnie duży.

Co robić, aby ze stanem zdrowia wszystko było w porządku?

Raz do roku pamiętaj o glukozie!
Author: Bird&Co
Source: Bird&Co
Z jakich powodów polska służba zdrowia nadal nie może usatysfakcjonować? Cóż, głównie chodzi o to, że zasadniczo za mało kasy inwestujemy w medycynę. Pewnie wielu czytelników powie, iż w końcu płacą sporo składek, zatem nie ma sensu płacić więcej, bo to i tak nic nie da.