problemy

Kiedy wybrać się do psychoterapeuty? Dowiedz się, które sygnały mogą spowodować twój niepokój

Psycholożka
Source: flickr.com
Obecne tempo życia powoduje, że nieraz nie mamy kiedy rozwiązać naszych problemów, w rezultacie czego zwiększają się oraz stają się coraz poważniejsze. Z niewielkich trudności robi się większy kłopot, z którym niełatwo jest samemu się uporać. Z tego powodu wiele osób wymaga pomocy, którą proponuje psychoterapeuta Katowice.

Choroby wątroby i zaparcia: przyczyny, symptomy i jak leczyć?

przekrój - zdrowie
Author: Bernt Rostad
Source: http://www.flickr.com
Co zrobić, gdy doskwiera Ci niewydolność wątroby? Jakie są jej symtomy i jak powinno się ją leczyć? Sugestii można zasięgnąć u specjalisty.

Jaką rolę może spełnić psycholog w życiu codziennym i zawodowym, metody na leczenie tak obecnie popularnych nerwic.

psycholog
Author: Ion Chibzii
Source: http://www.flickr.com
Leczenie problemów i zaburzeń psychicznych od bardzo dawna wśród naszego społeczeństwa było tematem tabu. Szczególnie dotyczyło to mężczyzn, którzy musieli być odporni i twardzi.

W każdym etapie życia mogą zaistnieć różne problemy psychiczne i fizyczne. Całkiem sporo pojawia się ich w dzieciństwie

dzieci
Author: Donnie Ray Jones
Source: http://www.flickr.com
Problemy zdrowotne mogą pojawić się na różnych etapach życia. Rzecz jasna jak robimy się coraz starsi to nasze zdrowie podupada oraz doskwiera nam wciąż więcej przypadłości. Sporo problemów może się też pojawić w młodości. To wtedy nabieramy kształtów fizycznie oraz psychicznie, przez co stajemy się podatni na różnorakie, bardziej lub mniej powszechne, przypadłości. W tym czasie mogą pojawić się problemy fizyczne i psychiczne.

Ostre zapalenie trzustki - jak rozpoznać chorobę?

Warsztaty, robienie chleba
Author: ZnaneNieznane.pl
Source: ZnaneNieznane.pl
Główną rolą trzustki jest produkcja insuliny, dzięki której do komórek dostaje się glukoza, stanowiąca źródło energii niezbędnej do życia. Ponadto trzustka wytwarza enzymy trawiące cukry, białka oraz tłuszcze.


Również w przypadku narządu jakim jest trzustka choroby są niezwykle groźne.