światło

Czy jesień jest faktycznie tak smutna? Czy podczas jesieni króluje tylko smutek i nuda?

Smutna kobieta
Author: Kou Art
Source: http://www.flickr.com
Jesień to aura, która większości osób przywodzi na myśl negatywne myśli. Najwięksi pesymiści sądzą, iż wiąże się ona z odchodzeniem. Podczas gdy jest to pora roku jak każda inna, która następuje cyklicznie oraz ma negatywy i pozytywy.

Lampa do światłoterapii proponowana jest szczególnie zimą

Światłoterapia
Author: gωen
Source: http://www.flickr.com
Powinniśmy zadbać o własne właściwe samopoczucie
Im lepiej się czujemy, im mocniej pozytywne podejście do życia pokazujemy, tym lepiej nam wszystko wychodzi, szybciej załatwiamy swoje sprawunki oraz mamy więcej energii do funkcjonowania. Przez to tak ważne okazuje się to, żebyśmy dbali o własną psychikę oraz dokładali jej jak najwięcej pozytywnych wrażeń.

Nasze zmysły pozwalają nam orientację w świecie. Co jednakże, gdy zaczynają szwankować, szczególnie pogarsza się nasz zmysł widzenia?

badanie wzroku
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Nasze zmysły umożliwiają nam orientację w świecie, są konieczne, aby normalnie funkcjonować. Co jednakże zrobić, gdy jeden z nich zaczyna się psuć? Zwłaszcza jeśli jest to wzrok? Całe szczęście są sposoby, aby sobie z tym radzić.

A może światło na depresję?

Żarówka
Author: UnknownNet Photography
Source: http://www.flickr.com
Na dworze pięknie i ciepło, a Ty jesteś zasmucony i nic Cię nie cieszy? Ponownie dopadła Cię depresja? Ten problem spotyka niestety coraz częściej bardzo dużo osób.