zabytki

Jakie atrakcje warto zobaczyć w stolicy nadchodzącej jesieni?

Warszawa
Source: www.morguefile.com
Nie da się ukryć faktu, że rozrywka jest niesłychanie znaczącym detalem naszej powszedniości. Spora część z nas chce po długim czasie pracy poświęcić się całkowicie miłym zajęciom, dzięki jakim jesteśmy w stanie skutecznie zapomnieć o otaczających nas problemach.

Super podróż w Bory Tucholskie

Jezioro, Bory Tucholskie
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Sekret wybitnej w skali kraju czystości, jaką cechują się Bory Tucholskie tkwi w ich lokalizacji. Teren tucholskich lasów oddalony jest od dużych miast i zakładów przemysłowych, co czyni z niego znakomite miejsce na urlop 2014. Środowisko naturalne nie zostało tu zdegradowane, a rzadkie gatunki roślin i porostów miały pomyślne warunki do rozwoju.

Planujesz wycieczkę do Krakowa? Wiesz, co warto zobaczyć w stolicy Małopolski? Oto krótki przewodnik

Rynek Kraków
Author: Praktyczny Przewodnik
Source: http://www.flickr.com
Dla każdego miłośnika historii, dla pasjonata pięknych budowli, jest wyjątkowo atrakcyjnym celem wycieczki. Kraków, dawna stolica Polski, ma się czym szczycić, a zabytki Starego Miasta składają się na unikalną i niesamowicie piękną kolekcję. Zabytków jest tak dużo, iż na ich odpowiednie poznanie należy poświęcić kilka dni. Jakie atrakcje są najważniejsze? Co musi zobaczyć każdy, choćby w czasie najbardziej krótkiej wycieczki po królewskim mieście?

Gdańsk jako idealne miejsce na krótki jak również długi wypoczynek. Co warto obejrzeć?

gdańsk
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com
Chcemy zaplanować wypad na weekend, a może na kilka dni? Jak zwykle jest taki sam dylemat, a mianowicie gdzie się wybrać? Chcielibyśmy odpocząć, lecz rzecz jasna nie chcielibyśmy się nudzić. Mamy chęć poczuć troszkę inny aniżeli normalnie, urlopowy nastrój, żeby chociaż na trochę oderwać się od naszych codziennych spraw albo obowiązków. Co będzie dobrym wyborem? Jakie miejsce spełni nasze oczekiwania? Gdańsk świetnie sprawdzi się i na weekendowy wypad jak również na długi pobyt, ponieważ nie będziemy się tam nudzić.

Jak najkorzystniej spędzić czas wolny? Na pewno w pięknej lokalizacji z dodatkowymi atrakcjami. To oferuje Ciechocinek

uzdrowisko
Author: http://lazienkiresort.com
Source: http://lazienkiresort.com
Pokaźne i najbardziej znane nizinne uzdrowisko jest na obszarze województwa kujawsko – pomorskiego. Jego symboliką oraz wizytówką są tężnie a także słynny Grzyb – fontanna solankowa, która znajduje się w centrum uzdrowiska. To bardzo znane uzdrowisko to dokładne znany setkom urlopowiczów Ciechocinek.