Czym musi charakteryzować się pościel do hotelu? Jakie musi pełnić wymagania?

×

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ferienwohnung-mas-anabas.com/includes/menu.inc).
Z pewnością przed wyborem rodzaju pościeli do swojego hotelu trzeba mieć na uwadze, że zupełnie inne wymagania stawia się przed hotelową pościelą, a inne przed taką do domu. Trwałość pościeli hotelowej powinna być z pewnością większa niż domowej, szczególnie iż pościel do hotelu poddawana jest bardziej często procesowi konserwacji. Z pewnością przed wyborem modelu pościeli do hotelu należy mieć na uwadze, że zupełnie odmienne wymagania stawiamy przed pościelą hotelową, a inne przed domową.

pokój hotelowy
Author: Ann
Source: http://www.flickr.com
Trwałość takiej pościeli musi być na pewno większa niż domowej, zwłaszcza, iż pościel do hotelu poddawana jest częściej procesowi konserwacji. Pościel hotelowa jest pościelą przemysłową, jaka musi pełnić najbardziej niezbędne wymagania - wytrzymałościowe, ale również estetyczne. Powinna więc mieć znaczącą odporność na częste pranie przemysłowe w temperaturze dziewięćdziesięciu pięciu stopni Celsjusza - -> kliknij.Powinna być odporna na maglowanie, na pillingowanie oraz procesy dezynfekcyjne. Cechą jaka wyróżnia pościel hotelową jest na pewno gramatura tkaniny który ma około 160 g/mkw. Dla domowej pościeli jest to około 125 g/mkw. Jednym z najbardziej powszechnych czynników tego typu pościeli, jakie odróżniają tę typ od pościeli domowej jest przepis prania oraz konserwacji oraz środowisko, w jakim ten proces się odbywa. Pościel tego rodzaju możemy prać tylko w niskich temperaturach, bez agresywnych środków piorących, najlepiej natomiast ją suszyć rozwieszoną na sznurku - zobacz na najlepsze tkaniny hotelowe. Parametry mechaniczne i użytkowe pościeli są tak wybrane, iż nawet w najwyższym stopniu agresywny proces konserwacji nie będzie miał wpływu na jej zewnętrzny wygląd, długość użytkowania i zachowania określonych wymiarów konfekcji po praniu.

Tego typu właściwości można zyskać wykorzystując tkaniny o innej strukturze i innym wykończeniu niż tkaniny do domowego użytku. By powstała tkanina o obowiązkowych parametrach, musi być zastosowane długie, czesankowe włókno, jak najbardziej mocno gładkie. Im bardziej gładkie i długie włókna, tym w większym stopniu cienka i bardziej odporna tkanina.

Zaintrygował Cię nasz tekst? Więc zachęcamy Cię - zajrzyj na kolejną stronę i dokonaj oceny naszych opisów. W razie pewnych wątpliwości - pisz!

br>
Czy według Ciebie, ten artykuł zasługuje na większą uwagę? Jeżeli tak, to zobacz też zbliżone przydatne materiały (https://btzielonadolina.pl/jednodniowe-wycieczki-z-karpacza-do-czech), które na pewno zaspokoją Twoją ciekawość.

Do produkcji tego typu pościeli używa się specjalnych nici szwalniczych, najbardziej korzystnie rdzeniowych, które są odporne na działanie dość dużych temperatur.