Dlaczego większość firm zastępuje stare, sprawdzone towary nowym, ponoć lepszymi modelami.

×

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ferienwohnung-mas-anabas.com/includes/menu.inc).
Firmy cały czas eksperymentują z nowymi wyrobami, poszukują pomysłów i innowacji jakie dać przewagę nad konkurentami. Jednak w pogoni za nowinkami niekiedy może się okazać, że gdzieś po drodze gubi się to, na co pracowały przez lata budując swoją markę.Nowe modele niekiedy mogą być dużo gorszej jakości, pomimo tego że w pierwszej chwili prezentują się dużo okazalej i ładniej, czasami też fantazje inżynierów rzutują na wygodę i funkcjonalność użytkowania.

sprawdź tutaj
Czasami wręcz jest to ciężkie do zrozumienia, że produkt, który przez długie lata był bardzo popularny nagle jest wycofywany z dystrybucji i zastępowany innym. Rzecz jasna niekiedy tego typu zmiany zmierzają w dobrą stronę, bo pojawiają się nowe możliwości technologiczne, wymyślane są nowe materiały i faktycznie nowe produkty są znacznie lepsze. Jeśli producentowi rzeczywiście zależy na tym, aby produkt był rozwijany a nie na szybkim zarobku przez ograniczenie kosztów wyprodukowania czy użycie znacznie gorszych materiałów, to może liczyć na to, że nowa linia także się przyjmie u klientów.

Jest jednak sporo produktów, które od kilku czy kilkunastu lat są obecne na rynku i w niezmienionym kształcie cały czas ich sprzedaż będzie na wysokim poziomie. W tym przypadku trudno się dziwić, że tak będzie, jeśli coś zostało zrobione tak dobrze jak się da, to jakieś zmiany mogą to tylko popsuć, co niestety często się już wydarzyło. I w praktyce może to dotyczyć wszystkich grup produktowych, od obuwia do turystycznego sprzętu. Przykładowo wśród miłośników wędrówek dużą popularnością się cieszą sandały (zobacz sandały damskie sportowe) source, od kilkunastu lat w niezmienionej formie kupić je można w dobrych sklepach turystycznych - kliknij tu.

Kasprowy Wierch
Author: O.Horbacz
Source: http://www.flickr.com
Wygodne i bardzo lekkie doskonale będą się sprawdzać podczas górskich wycieczek ale także zwykłego wędrowania po mieście. Tak samo jest przykładowo z niektórymi producentami sprzętu turystycznego, czego dobrym przykładem są śpiwory małachowski. Tu także niektóre z modeli od paru lat są oferowane w wielu dobrych sklepach i cieszą się bardzo dużą popularnością, ale wynika to z faktu że są rzeczywiście najwyższej jakości.
Tags: