Jakie są obiekty konferencyjne Szczecin i jak są zaaranżowane na przygotowanie zdarzeń i satysfakcję klientów?

×

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ferienwohnung-mas-anabas.com/includes/menu.inc).
Zamierzasz zrobić organizację konferencji i nie wiesz jakie miejsce wybrać? A może chcesz czegoś wyjątkowego na szczególne okazje? Sprawdź co w tym temacie ma do zaproponowania rynek!

Jedną z możliwości na szczecińskim obszarze jest Hanza Tower Szczecin.


To tworzony, lokalny wysokościowiec zlokalizowany w obszarze Śródmieście-Północ przy ulicy Wyzwolenia 50, przy skrzyżowaniu Witosa i Odzieżowej. Budowa budowli Hanza Tower Szczecin zaczęła się we wrześniu 2011 roku, a zostanie zakończona wiosną 2017 roku. Sporo dodatkowych informacji przeczytasz na tej stronie . Nawierzchnia użytkowa tego wysokiego budynku będzie wynosić około 54 tys. m2, z czego z kolei największą część ma mieścić powierzchnia mieszkalna – bo prawie 22 tys. m2, z około 400 pomieszczeniami, a trochę mniej, pomieszczenia handlowe i usługowe, bo około 18 tys. m2.

Czujesz, że masz pytania? (http://demostenes.com.pl/jezyki/francuski/) Zatem chcemy poinstruować Cię, że w każdej sekundzie można do nas pisać. Z przyjemnością zareagujemy na każdą opinię.

Strukturę architektoniczną tego fantastycznego lokalu przygotowała pracownia Urbicon, z kolei jego generalnym wykonawcą jest znana firma konstrukcyjna Calbud, a deweloperem jest firma J.W. Construction. W najbliższej okolicy budowli stoją centrum handlowe Fala a także Dom Pomocy Społecznej, a także zrenomowane jest Centrum Opiekuńczo-Lecznicze.


Hanza Tower Szczecin
Author: tico_24
Source: http://www.flickr.com


Obiekty konferencyjne Szczecin to pokaźna gama doboru- . Nie brakuje nowatorskich obiektów konferencyjnych, mieszczących się w dobrze rozwijającym się kompleksie biurowców. Te najpopularniejsze obiekty konferencyjne Szczecin posiadają w pełni wyposażone sale konferencyjne a także foyer z miejscem na serwis kawowy i lunch. Powierzchnia takich obiektów konferencyjnych jest zaprojektowana wielofunkcyjnie, przykładowo z wykorzystaniem nowoczesnych, przesuwnych ścian działowych, umożliwiających dowolnego łączenia sąsiadujących ze sobą sal. W czasie aranżacji większych eventów można na takie budowle liczyć. Obiekty konferencyjne Szczecin to ciekawa alternatywa dla konferencji przygotowywanych w wysokiej skali hotelach. Miejsca takie zostały zaprojektowane przez przedsiębiorstwa mające długoletnie doświadczenie zdobyte przy organizacji setek przeróżnych eventów o charakterze konferencyjno-szkoleniowym w różnorodnych budynkach hotelowych oraz konferencyjnych.
Jako właściciele przedsiębiorstwa dobrze znają wymagania i oczekiwania klientów wobec budynku, jak również specjalne wymogi wobec samej organizacji wydarzenia. Obiekty konferencyjne to całość sal szkoleniowo-konferencyjnych, tak komfortowo urządzonych, jak i zaaranżowanych w nowoczesny sprzęt multimedialny!