Uzdrawianie kwantowe i duchowe - czyli, leczenie nie uwzględniając ingerencji wewnątrz fizyczne środek naszego ciałka

×

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ferienwohnung-mas-anabas.com/includes/menu.inc).
Na czym polega uleczanie kwantowe oraz czym się różni od bioenergoterapii? A uleczanie duchowe? Na jakiego typu zasadach to działa i w jakich rzeczach dopomaga? Czy obydwie formy uzdrawiania bywają bezpieczne oraz skuteczne? Tego wszystkiego dowiesz się, czytając nasz nowy felieton!
moda
Author: BOSS Green
Source: BOSS Green


dziecko
Author: Trevor Leyenhorst
Source: http://www.flickr.com


Bioenergoterapia jest to używany jeszcze niedawno termin, który sporo ludziom kojarzy się z oszukiwaniem naiwnych person, oraz nawet i zwykłą głupotą.

Czy masz ochotę poznać bardziej wątek opracowany w naszym tekście? Jeżeli jesteś za, to czytaj pod adresem nowe interesujące wiadomości.

Istnieje jednak niewiarygodnie wiele zwolenników tej konkretnej metody, która to zaliczana jest do działu medycyny niekonwencjonalnej. Dlaczego jednak rozmawiamy o tej rzeczy, skoro w temacie nie ma o tej rzeczy słowa? Otóż istnieje, lecz pod inną nazwą. Od niedawna bioenergoterapię nazywa się: uzdrawianie kwantowe, które to często możemy wynaleźć pod hasłem: "uleczanie bez skalpela". Polega ta metoda na leczeniu dotykiem, i chociaż autentyczność takich zbiegów - fakt, czy one działają - nie bywa nigdzie potwierdzony z naukowego punktu widzenia, to sporo person w to wierzy. Bywa to najprawdopodobniej zasługa mocy sugestii, która umie zdziałać często niemożliwe.


Kobieta, piegi
Author: Monthly
Source: Fotolia


Jeśli chodzi o uzdrawianie duchowe, to jeżeli w dobry sposób się tej rzeczy po przyglądać, jest to rodzaj terapii, lecz przeprowadzany nie przez osoby po studiach psychologicznych, lecz persony mające posiadaniu certyfikaty oraz dyplomy z różnych zajęć powiązanych z duchowością a także tak przezywanymi "Bioradami".
Tego typu uleczaniu można się poddać w bardzo dużo niełatwych sytuacjach. Ogólnikowo rzecz ujmując obydwie metody uleczania same w sobie bywają bezpieczne, jednak dużo zależy od naszego własnego nastawienia.

Nie możesz się doczekać kolejnych intrygujących wątków na ten temat? Przekazujemy Ci fantastyczną nowinę - kliknij catering bielsko biała w ten link i rozkoszuj się tekstem.

To samo\ta sam rzecz tyczy się ich skuteczności.