Większość ludzi lubi od czasu do czasu napić się alkoholu, lecz czy będąc na diecie to właściwy pomysł?

×

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ferienwohnung-mas-anabas.com/includes/menu.inc).
Jak ogólnie wiadomo, alkohol „pomaga” w zawieraniu znajomości, rozkręca zabawę i powoduje, że jesteśmy weselsi (choć to rzecz jasna nie reguła). Nie da się jednakże ukryć, że jego obecność na przyjęciu często sprawia, że ludzie dbający o własną sylwetkę nagle mogą przestać się kontrolować i piją coraz więcej. Czy oznacza to, że jeśli jesteśmy na diecie powinniśmy całkowicie zrezygnować ze wszelkich rodzajów alkoholu? Nie do końca. Na szczęście niewielkie dawki określonych alkoholi wcale nie szkodzą, jednak nasza samokontrola powinna sprawić, że na nich poprzestaniemy.

alkohol na diecie
Author: Rockwall TX Cuckold Couple
Source: http://www.flickr.com
Zarówno wódka, jak i wino, mają swoją kaloryczność.

Pamiętaj - stale bądź na bieżąco (www.xrayprotect.pl/produkty-na-zamowienie.html). Wobec tego zachęcamy Cię do przejrzenia kolejnego wpisu, który znajduje się pod poniższym linkiem. Nie rozczarujesz się!

Jeśli chodzi o wina kaloryczność związana jest z barwą trunku i tym, czy mamy do czynienia z trunkiem wytrawnym, czy słodkim. Z gorzałkami jest tak, że im są lepszej jakości, tym mniej nam szkodzą. Jeśli już udajemy się na jakieś przyjęcie, gdzie spożycie alkoholu nie kończy się na wzniesieniu toastu za solenizanta, to musimy być świadomi tego, że będziemy musieli ograniczyć ilość spożywanych trunków. Barman może nam zaserwować wszystko, jednakże finalnie to od nas zależy, na co i na ile się zdecydujemy. Pamiętać należy, że spożycie napojów wysokoprocentowych wzmaga apetyt, więc jeśli dbamy o ciało, powinniśmy wziąć pod uwagę fakt, że po przyjściu z nocnych spotkań na mieście będziemy musieli zmierzyć się z pokusami czyhającymi na nas w lodówce. Nie dajmy się jednak zwariować.alkohol
Author: FuturePR
Source: FuturePR
Alkohol na diecie jest dozwolony i poza tym, że może nam zaszkodzić, może tak samo pozytywnie wpłynąć na nasze samopoczucie – ale w odpowiednich ilościach. Nie bójmy się spotkań towarzyskich w okresie stosowania diety, ponieważ na pewno nasi znajomi będą pamiętać, że zależy nam na utrzymaniu świetnej sylwetki i nie wypijemy z nimi znacznych ilości. Umiar jest jeżeli o to chodzi najważniejszy. Niezależnie od tego, na jakim etapie procesu odchudzania jesteśmy, musimy zawsze pilnować, by nie złamać swoich zasad, bowiem ciągłe wracanie do punktu wyjścia nie ma większego sensu.

Z pełną odpowiedzialnością zalecam te informacje (http://smartbodytrainer.pl/oferta/trener-personalny-gdansk/) każdemu zwolennikowi tego tematu. One niewątpliwie także są godne przeczytania.

Pamiętajmy, że tylko zdrowa i zbilansowana dieta wesprze nas w osiągnięciu celu - przeczytaj tutaj. Jeżeli zaś nie jesteśmy w stanie wstrzymać się przed spożywaniem produktów, takich jak słodycze czy też alkohol, spożywajmy je w ilościach minimalnych, których kalorie zostaną spalone podczas treningu.