Zabieg powiększania biustu przy pomocy

×

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ferienwohnung-mas-anabas.com/includes/menu.inc).
Powiększanie biustu własną tłuszczową tkanką jest alternatywą dla silikonowych implantów. To metoda powiększenia piersi, która charakteryzuje się mniejszą ingerencją w ciało kobiety, przeto mówi się, iż jest to nieinwazyjne powiększanie biustu. Niestety, chociaż znane są naukowe badania potwierdzające bezpieczeństwo a także efektywność powiększania biustu tą metodą, niemożliwym jest bezdyskusyjne stwierdzenie, czy jego zalety są wystarczające, żeby zapomnieć o ryzyku, które niesie z sobą zabieg.

zabieg, operacja
Author: 593rd Sustainment Command (Expeditionary)
Source: http://www.flickr.com
Przeszczep tłuszczu do biustu, zwany także lipoiniekcją, polega na pobraniu za pomocą używanych do liposukcji igieł i strzykawek tkanki tłuszczowej z lokalizacji, w jakich występuje ona w nadmiarze, przykładowo z podbrzusza albo pośladków (względnie liposukcja twarzy). W następnej kolejności, po stosownym przygotowaniu tkanka tłuszczowa wstrzykiwana zostaje w wyselekcjonowane okolice . Przeważnie przeszczep tkanki tłuszczowej wykorzystuje się do uwydatnienia ust lub wypełniania głębokich bruzd na buzi. Ilość wszczepianej tkanki jest wówczas niewielka, wynosi do kilkudziesięciu cm³. Efekty operacji nie są permanentne – na ogół część tkanki tłuszczowej wchłania się po upływie pół roku.Powiększanie biustu tkanką tłuszczową miało swoje początki w latach osiemdziesiątych. Metoda ta jednakże od razu zyskała gremium adwersarzy, zwracających uwagę na możliwość tworzenia się w piersiach zwapnień a także blizn tkankowych. Okazało się także, że na poziomie badań profilaktycznych odróżnienie zwapnień spowodowanych nowotworem piersi i przeszczepem tkanki tłuszczowej jest ogromnie trudne.

Te wpisy z serwisu (http://www.reha-kompleks.pl/oferta-zabiegow/terapia-manualna-metoda-mckenzie/), które znajdziesz po kliknięciu na ten link niewątpliwie okażą się użyteczne - są one godne uwagi i są w stanie Cię miło zaskoczyć.

Rozwój aparatury stosowanej w diagnostyce nowotworu piersi, zwłaszcza powstanie aparatów do cyfrowej mammografii, zapewnia współcześnie lepsze rozróżnienie między łagodnymi a także złośliwymi zmianami w piersiach.

piersi, biust
Author: IQ Medica
Source: www.iqmedica.pl
Mało tego, poprawie uległy też techniki chirurgiczne stosowane w przeszczepach tkanki tłuszczowej, gwarantując uzyskanie lepszych rezultatów. Obecnie nie mamy wystarczająco jasnych przesłanek, aby potwierdzić bezpieczeństwo zabiegu przeszczepienia tkanki tłuszczowej. Z całą pewnością operacyjne powiększanie piersi z użyciem silikonowych protez będzie zabiegiem w wyższym stopniu inwazyjnym aniżeli lipoiniekcja. Jeżeli idzie o przeszczep tłuszczu do biustu cena nie jest niestety niska. Przeszczep tkanki tłuszczowej do biustu umożliwia powiększenie piersi max. o jeden rozmiar miseczki biustonosza.